Grupa NovA powstała z połączenia kilkunastu niezależnych zespołów, wyspecjalizowanych w realizacji różnego rodzaju projektów związanych między innymi z produkcjami filmowymi, rejestracją audio, obróbką grafiki, tworzeniem witryn internetowych, usługami informatycznymi na poziomie integratorów systemowych. Gwarantuje to potężne wparcie techniczne i nieograniczone możliwości wykonawcze dla każdego projektu.

Podstawą naszego działania jest profesjonalizm i kompleksowość dotycząca oferowanych przez nas usług, począwszy od wstępnej fazy projektowej, aż do powstania produktu finalnego. Zawdzięczamy to gronu znakomitych fachowców, którzy tworzą nasze zespoły i ciągle szukają nowych wyzwań. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Specyfika organizacyjna Grupy NovA, rozbudowane zaplecze logistyczne, własny "park maszynowy", umożliwia niespotykaną nigdzie indziej elastyczność oraz otwarte podejście do pomysłów i oczekiwań klienta.

Stale poszerzamy wachlarz usług, realizując pomysły naszych klientów oraz własne. Dzięki temu cały czas się rozwijamy, co przekłada się także na uruchamianie własnych projektów internetowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami współpracy oraz z serwisami tematycznymi.

Firma matka istnieje na rynku od 1998 roku, jednakże wcześniejsze struktury, które dały podwaliny obecnej jej postaci, datują się na rok 1996. Działalności siostrzane są uruchamiane sukcesywnie, w miarę rozwoju kolejnych projektów.

Grupa NOVA wszelkie prawa zastrzeżone